Політика повернення

Як відбувається повернення та обмін товарів, придбаних на gouttedeprovence.com ?

Після отримання вашого замовлення ви маєте 14 днів, щоб повернути нам товар для обміну або відшкодування (стаття L121-21-3 Кодексу споживачів*). Для цього витрати на повернення залишаються вашою відповідальністю, і ви можете вибрати перевізника (крім пунктів ретрансляції - ми не збираємо посилки, залишені в пункті ретрансляції) та упаковку на ваш вибір. У будь-якому випадку не забудьте зазначити трек-номер вашої посилки, оскільки Ви відповідаєте за повернення товару.

*Article L121-21-3 du Code de la consommation

Умови:

  • Товар, що повертається, має супроводжуватися документом « Форма відкликання » ( можна завантажити з нашого сайту ) або на звичайному папері із зазначенням номера вашого замовлення, вашого імені та причини повернення (або бажаного розміру, кольору тощо, якщо ви бажаєте). торгівля)
  • З міркувань гігієни нижню білизну не можна прийняти назад або обміняти.
  • За помилки доставки, дякую Зв'яжіться з нами .

Ми подбаємо про повернення першого обміну (з нашого депо до вашого дому в метрополії Франції). Подальші обміни того самого товару того самого замовлення є вашою відповідальністю.

Повернення обміну за межами метрополії Франції залишається відповідальністю клієнта.

Щоб повернути товар з України, зв’яжіться з нами для отримання інструкцій (Товар потрібно повернути на наш склад в Україні).