Юридична інформація

  • Goutte de Provence
  • Raison sociale : Kozatchenko Serguiy
  • Siège: 20 rue Jean Jacques Rousseau - 83690 Salernes
  • E-mail : contact@gouttedeprovence.com
  • Téléphone : +33634332899
  • Siret : 879 826 295 00021

 

1 - Правила користування сайтом

gouttedeprovence.com надає свої послуги за умови вашої згоди дотримуватися цих умов використання, які Goutte de Provence може змінювати в будь-який час.

2 - Інтелектуальна власність

Відповідно до законів, що регулюють інтелектуальну власність, відтворення або використання елементів, розміщених на цьому веб-сайті, повністю або частково, суворо заборонено. Зберігаються лише юридичні винятки, включаючи представництво в рамках сімейного кола, приватне копіювання або право на коротке цитування.

Таким чином, усі тексти, фотографії, логотипи, бренди та інші елементи, відтворені на цьому сайті, захищені та захищені законом про інтелектуальну власність. (Авторське право, суміжні права, товарні знаки тощо).

Будь-яке повне або часткове представлення цього сайту будь-якими засобами без прямого дозволу оператора веб-сайту заборонено та є порушенням, яке карається статтями L 335-2 та наступними Кодексом інтелектуальної власності.

Те саме стосується будь-яких баз даних, розміщених на веб-сайті, які захищені положеннями закону від 11 липня 1998 року, що транспонує в Кодекс інтелектуальної власності (IPC) Європейську директиву від 11 березня 1996 року щодо правового захисту баз даних.

3 - Персональні дані

gouttedeprovence.com  зобов'язується зберігати конфіденційність персональних даних, наданих користувачем сайту, і не передавати їх іншим компаніям або організаціям. goutdeprovence.com зобов'язується гарантувати, що кожен, хто цього вимагає, має право на доступ, виправлення та видалення даних, що стосуються його.

4 - Відповідальність

gouttedeprovence.com  знімає будь-яку відповідальність за труднощі, що виникають під час доступу до його сайту, або за будь-який збій зв’язку.

gouttedeprovence.com залишає за собою право змінювати, тимчасово або назавжди переривати весь або частину сайту без попередження. goutdeprovence.com жодним чином не несе відповідальності перед вами чи третьою стороною за будь-які зміни, переривання чи призупинення сайту.

5 - Гіпертекстові посилання

Ви можете вільно встановлювати посилання на цей сайт, якщо вони не впливають на імідж видавця. Ви маєте право встановлювати посилання на сторінки сайту у форматі: html, php, xml.

Практика фреймування заборонена, а також будь-яка інша практика чи техніка, яка може викликати плутанину у свідомості громадськості.

Глибокі посилання на документи у форматах pdf, Doc або rtf заборонені. Дійсно, цей тип документа не дозволяє вам читати ці умови використання.

gouttedeprovence.com  жодним чином не несе відповідальності за вміст веб-сайтів, доступних через його веб-сайт.