Доставка та повернення

Замовлення зазвичай обробляються від 1 до 3 днів після отримання вашого платежу та залежно від наявності певних продуктів.

 

Доставка зі складу у Франції

Стандартний спосіб доставки є доставка без підпису, приватним перевізником зі складу у Франції на склад Нової Пошти в Україні. (7 - 14 днів) Якщо ви бажаєте доставку з підписом (кур'єром), стягується додаткова плата. Якщо Ви бажаєте обрати інший спосіб доставки зв'яжіться з нами через форму контакту або іншим зручним для вас способом.

Доставка зі складу в Україні

Стандартний спосіб доставки є доставка без підпису, на склад Нової Пошти в Україні. (1 - 3 дні) Якщо ви бажаєте доставку з підписом (кур'єром), стягується додаткова плата. Якщо Ви бажаєте обрати інший спосіб доставки зв'яжіться з нами через форму контакту або іншим зручним для вас способом.


Вартість доставки включає упаковку, обробку та поштові витрати. Вони можуть містити фіксовану частину та змінну частину залежно від ваги вашого замовлення. Радимо вам групувати ваші покупки в одне замовлення.


Code de la Consommation

 

Відповідно до статті L121-21-3 Кодексу споживачів відповідальність за витрати на повернення одного або кількох товарів несе клієнт. Для цього замовник може використовувати будь-якого оператора (крім релейних пунктів).

 

При будь-якому обміні вартість повернення несе клієнт. згідно статті Л121-21-3 КУпАП. Якщо клієнт виявить помилку в доставці товару (неправильний розмір, колір, розмір тощо), ми несемо витрати на повернення та повторне відправлення. У цьому випадку, будь ласка, зв’яжіться з нами, перш ніж повертати не той товар(и). Ми надішлемо вам електронною поштою передплачену етикетку Colissimo, яку можна надрукувати та наклеїти на пакунок.